BPU Brzuch, pośladki, uda

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
Marta

BPU to gimnastyka wzmacniająca i wyszczuplająca – zajęcia skierowane są na spalanie tkanki tłuszczowej zalegającej na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu oraz wzmocnienie znajdujących się tam mięśni.

Treningi Obwodowe (Brzuchy, TBC, BPU)

czwartek, piątek
Marta
55 minut

To doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie sylwetki. Ćwiczenia obwodowe rekomendowane są przez specjalistów jako skuteczne w walce z nadmiarem kilogramów, cellulitem czy brakiem kondycji. Polegają one na tym, że każdy uczestnik ma swoje ćwiczenie, ćwiczeń jest tyle ilu uczestników. Po minucie, zmienia się ćwiczenie. Ze względu na indywidualny charakter ćwczeń zapraszamy osoby w każdym stopniu zaawansowania :)

Pilates/zdrowy kręgosłup

środa
Marta

Zapraszamy osoby borykające się z problemami z kręgosłupem, ale również innymi partiami ciała. Zajęcia spokojne i delikatne

Sexy Pupa

środa
Marta

Zajęcia idealne jeżeli chcesz być dumna posiadaczką krągłej i jędrnej pupy :)

Zumba

Kasia

Zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku.

Aero-zumba

poniedziałek, środa
Marta
55 minut

Proste układy choreograficzne przeplatane ćwiczeniami aerobowymi (przysiady, pompki, brzuszki) do największych dyskotekowych hitów. Na koniec zawsze męczymy brzuchy :)

Tabaty

Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycje fizyczna, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Jest to forma najszybciej spalająca tkankę tłuszczową.

Zdrowe ciało

wtorek, czwartek
Marta

Zajęcia przeznaczone dla osób, które większość dnia spędzają na siedząco. Jest to trening o umiarkowanej intensywności z bardzo dużą ilością rozciągania. Idealna opcja dla: - osób początkujących, - nie lubiących intensywnego fitnessu - dla których pilates jest nudny i zbyt spokojny 30-40 minut zajęć wzmacniających, modelujących, spalających tkankę tłuszczową, 15-20 min rozciągania. Zapraszamy :)

tabata/sztangi

wtorek, piątek
Marta
55 minut

Trening na spalanie i wzmacnianie w jednym. Uczestnik sam dostosowuje intensywność poprzez wybór obciążenia. Można poćwiczyć mocno, ale również umiarkowanie - zależy od obciążenia także zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają, ale również wyjadaczy :)

Trening Personalny

Zapraszamy osoby, które chcą ćwiczyć 1 na 1 z instruktorem. W kameralnej atmosferze bez gapiów. Treningi sa indywidualnie dobierane do potrzeb uczestnika. Zapraszamy również na treningi indywidualne z rehabilitantem.

Partnerzy